Україна здолала Афганістан та вийшла у плей-оф чемпіонату світу з футзалу

Збірна України вийшла у 1/8 чемпіонату світу з футзалу, перемігши Афганістан
Ігор Корсун Ігор Корсун
Ігор Корсун

Національна збірна України з футзалу змогла вийти у 1/8 фіналу чемпіонату світу, що проходить в Узбекистані. В останньому турі ”синьо-жовті” здолали Афганістан.

Перший тайм

У першому таймі збірна України активно створювала моменти біля воріт суперників, однак тривалий час не могли відзначитися голом. Вже за 6 хвилин до кінця першої половини з пенальті забив Євгеній Жук. Згодом, через декілька секунд голом відзначився Даниіл Абакшин.

Таким чином, на перерву ”синьо-жовті” пішли з перевагою у два мʼячі, однак рахунок міг бути більшим, адже двічі гравці збірної України влучали у стійку.

Вибачте за рекламу

Другий тайм

Другий тайм вийшов дещо іншим, адже Афганістан скоротив відставання та відзначився одним мʼячем. Більш того, гра стала набагато напруженішою, адже наші суперники тиснули та намагалися зрівняти рахунок.

Однак ближче до кінця матчу Михайло Зварич зробив рахунок 3-1. Одразу за цим пішов четвертий гол, який забив Ігор Корсун.

Україна 4-1 Афганістан

Голи: Жук (п), Абакшин, Зварич, Корсун – Ґоламі

У 1/8 фіналу Україна зустрінеться з Нідерландами.

Більше новин про футзал читайте у нашому розділі.