Україна розтрощила Венесуелу та вийшла до півфіналу ЧС з футзалу + ВІДЕО

Збірна України зіграла поєдинок у рамках 1/4 фіналу чемпіонату світу з футзалу
Збірна України з футзалу Збірна України з футзалу
Збірна України з футзалу

Національна збірна України з футзалу здобула перемогу над Венесуелою та вийшла до півфіналу футзального чемпіонату світу

Перший тайм

Українці активно розпочали матч, тому змогли відзначитися голом вже на 5 хвилині. Тоді забив Данило Абакшин. Однак, вже через декілька секунд гол забив гравець Венесуели Франсія.

Ближче до кінця першого тайму Україна ще двічі вразила ворота суперників. Голами відзначились Петро Шотурма та Данило Абакшин.

Вибачте за рекламу

Однак, одразу за голом Абакшина Венесуела також забила двічі. Свої прізвища на табло записали Віамонте та Відаль.

На 18 хвилині Данило Абакшин забив свій третій гол у матчі та знову повернув перевагу Україні. За 24 секунди до кінця першого тайму Назар Швед зробив рахунок 5-3.

Другий тайм

На старті другого тайму відзначився голом Семенченко, однак Україна на цьому не зупинилася і далі тиснула суперника. Усередині другого тайму голкіпер збірної України Сухов вдало вибіг в атаку та забив сьомий мʼяч.

На 30 хвилині венесуельці скоротили відставання до трьох мʼячів. Голом відзначився Мурільйо. Однак, вже через дві хвилини Чернявський зробив рахунок 8-4. Ближче до кінця зустрічі Микитюк забив 9 гол.

Україна 9–4 Венесуела

Голи: Абакшин (3), Шотурма, Швед, Семенченко, Сухов, Микитюк, Чернявський – Франсія, Віамонте, Відаль, Мурільйо.

Більше новин про футзал читайте у нашому розділі.