Травма Маліновського та результативність Довбика: як зіграли українці у топових чемпіонатах

Чимало українських футболістів виступає за кордоном, зокрема, частина з них грає у топових європейських чемпіонатах
Артем Довбик Артем Довбик
Артем Довбик

Артем Довбик нарешті зумів повернути свою форму та знову відзначився забитим мʼячем у складі римської ”Роми”. Натомість, для інших українських легіонерів цей уїк-енд не можна назвати вдалим.

Як зіграли українці

• Михайло Мудрик

Челсі Мудрика здобуло впевнену перемогу над Вест Хемом з рахунком 3-0, однак Михайло цілий матч просидів на лаві запасних.

• Ілля Забарний

Ще один українець в АПЛ – Ілля Забарний відіграв повний поєдинок проти Ліверпуля. Однак, на жаль, його команда не зуміла поборотися за очки та без шансів поступилася мерсисайдцям з рахунком 3-0. Оцінка за матч – 6.6.

Вибачте за рекламу

• Єгор Ярмолюк

Єгор Ярмолюк вийшов у стартовому складі Брентфорда на матч проти лондонського Тоттенхема. Він відіграв непоганий поєдинок, незважаючи на поразку 3-1 та був замінений на 63 хвилині матчу.

Оцінка за поєдинок – 6.9

• Віктор Циганков

Циганков, як і Мудрик, цілий матч просидів на лаві запасних та не зумів допомогти своїй команді у матчі проти Валенсії.

У підсумку, Жирона неочікувано поступилася з рахунком 2-0.

• Руслан Маліновський

Маліновський вийшов у стартовому складі на матч проти Венеції. Однак, на 50 хвилині цього поєдинку український півзахисник отримав жахливу травму та у підсумку був замінений.

Його команда програла з рахунком 2-0. Оцінка за матч – 6.9.

• Андрій Лунін

Лунін провів цілий поєдинок проти Еспаньйола на лаві запасних, адже у стартовому складі вийшов Тібо Куртуа. У підсумку, Реал Мадрид здобув перемогу з рахунком 4-1.

• Артем Довбик

Найбільш вдалим виявилися вихідні для Артема Довбика. Український нападник Роми відіграв хороший матч проти Удінезе, у якому відзначився голом та віддав асист.

У підсумку він став найкращим гравцем матчу та отримав оцінку 7.6.

Більше новин про футбол читайте у нашому розділі.